Home Forumi Jautājumi / Atbildes Skvēra pie kino "Maska" (pie veikala Mego) labiekārtošana

Tiek skatīts 1 atbildes šķirklis
 • Autors
  Ieraksti
  • #25088 Reply
   Inga
   Viesis

   Labdien!
   Vai tuvākajā laikā ir plānoti uzlabojumi, labiekārtošanas darbi skvēram pie kino “Maska” (pie veikala Mego), piemēram, padomju laika veco betona flīžu (seguma) nomaiņa, no kurām nāk ārā metāla armatūra un cilvēki gados, ejot pa skvēru, klūp. Ziemā, kad ir sasnidzis sniegs, sniegu notīra mašīna ar birstēm kā rezultātā drūp flīzes, ir daudz mazu, sīku akmentiņu un ir redzama metāla armatūra. Nav iespējam vairs pabraukāt ne ar skrejriteni, elekro skrejriteni, jo var nokrist un sadauzīt pieri, ar velosipēdu arī var nokrist un sasisties. Ar katru vasaru segums paliek sliktāks.
   Agrāk, sēžot uz soliņiem, aiz muguras bija auguši krūmi. Pēdējos gados šie krūmi nav, jo viņi tika izrakti – bija izauguši lieli un neviens viņus nekopa (neapgrieza augšu un sānus, kā citus gadus). Manuprāt, ir jāiestāda kādi jauni krūmi aiz soliņiem, jo prasās kādu zaļumu un domāju, ka bezpajumtnieki vairs negulēs un neuzturēsies. Kur aug, manuprāt, Kanādas kļava, tur auga mežrozes krūmi. Es domāju tur viņiem ir jāatgriežas. Skvēra vidū ir tāda liela betona dobe. Agrāk tur katru gadu stādīja viengadīgās puķes. Pēdējos daudzus gadus tur tagad aug zāle. Es saprotu, ka tas maksā naudu, bet var jau iestādīt daudzgadīgus augus. Dobes vidū kaut kādus augstus krūmus, piemēram, tūjas, bet ārpusē kaut kādus īsākus augus.
   Gribās, lai skvērs tiktu sakārtots un izskatītos tik pat skaisti kā Rīgas centrā. Tas ir Ķengaraga pats centrs un, manuprāt, tur ir jābūt kaut kam skaistam. Gribu pateikt lielu paldies īsa auguma aktīvai, ātrai, enerģijas pilnai sievietei, kas kopj, uztur šo skvēru un savāc katru sīkumu un atkritumu, kas nomest uz zemes un, kurai ir svarīgs garāmgājēju viedoklis kā viņa strādā. Ja nebūtu viņas, tad, manuprāt, nebūtu tik tīrs un kārtīgs skvērs.

  • #25089 Reply
   Aija Briede
   Viesis

   Labdien, Inga. Paldies par Jūsu viedokli! Minēto skvēru apsaimnieko RP SIA “Rīgas meži” daļa Dārzi un parki. Nosūtīju Jūsu vēstuli elektroniski atbildes sniegšanai. Informēšu Jūs par saņemto atbildi. Var tikai piekrist, ka arī attālāko Rīgas apkaimju skvēros būtu jābūt ziediem, īpaši vasarās……

Tiek skatīts 1 atbildes šķirklis
Atbilde uz: Skvēra pie kino "Maska" (pie veikala Mego) labiekārtošana
Informācija par jums: