Tiek skatīti 2 atbilžu šķirkļi
 • Autors
  Ieraksti
  • #23636 Atbildēt
   Aija Briede
   Viesis

   Labdien, Didzi. Nākošnedēļ mūsu darbinieki apsekos koku stāvokli. Ja gribat piedalīties un kopīgi izvērtēt šo problēmu, lūdzu pirmdien piezvaniet manai kolēģei Olgai Merkurjevai, tālrunis 67013564 vai rakstiet e-pastā Olga.Merkurjeva@riga.lv, lai vienotos par laikiem. Ja mums būtu Jūsu tālruņa nr., mēs noteikti ar Jums sazvanītos. Paldies.

  • #25214 Atbildēt
   Didzis
   Viesis

   Labdien izpildirekcija!
   Par kokiem rumbulas ielā starp nr. 12a un 14a beidzot bistamie koki sak jau lūst viens ir nolūzis un knapi turas uz sētas kā atbalsts, traucē jau parvietoties smagajam autotransportam sagaidīsim kad žogs neturēs un koks uzgāzīsies virsū kādam auto vai nedod diesss cilvēkam. Bet kā noprotu tika veikta koku apsekošana un atzinums ka viss ir labākajā kartībā.Vai tiešām ir jānotiek kādai nelaimei lai ledus sakustētos un varētu sakopt ar arboristu palīdzību šo nelielo bet pāraugušo koku audzi savest kārtībā. Paldies!

   • #25235 Atbildēt
    Aija Briede
    Viesis

    Labdien, Didzi. Pieteikumu par zaru un krūmu šķeldošanu minētajā adresē Izpilddirekcija iesniegusi 6.septembrī.

  • #26835 Atbildēt
   Didzis
   Viesis

   Labdien! Un atkal atgriežos pie tiem nelaimīgajiem kokiem adresē Rīga ,Rumbulas iela starp 12a un 14a pasvaldībai piederošajā īpasumā.2019 gadā tika veikta koku apsekošna un daži zariņi tika nozāgēti par ko ļoti liels paldies. Bet nu viens koks tas ir liepa ir nolūzusi un diezgan bīstami karājas citu koku zaros kas nu gaida savus upurus.Jo cilvēki ir šo vietu iecienījuši kā pastiagas un atpūtas vietu,iespējams ka pienāks brīdis kad šī teritorija tiks pat labiekārtota kā parks vai kas tamlīdīgs.Droši ka varētu veikt vismaz šī koka nozāģēšanu.Paldies par teritorijas pļaušanu un kopšanu.

   Didzis.

Tiek skatīti 2 atbilžu šķirkļi
Atbilde uz: zari
Informācija par Jums