Home Forumi Dažādi ierosinājumi rumbulas iela

Šī tēma satur 5 atbildes, tai ir 1 voice un to pēdējoreiz atjaunināja  Didzis pirms 1 nedēļas, 5 dienām.

 • Autors
  Ieraksti
 • #22140 atbilde

  Didzis

  Labdien.

  Dārzciemā,Rumbulas ielā starp adresēm 12a un 14a ir diezgan liels laukums kuram īsti nav redzams saimnieks ir izveidojusies ļoti nesakopta teritorija ,lieli kalni ar atkritumiem,gadiem nepļautu zāli, neapkoptiem krūmiem un napzāģētiem bīstamiem kokiem. Var būt izpildirekcija un pašvaldības policija varētu apsekot un likt īpašniekiem veikt satīrīt,sakpot,izvest,nopļaut,nozāģēt.
  Paldies!

 • #22171 atbilde

  Aija Briede

  Labdien, Didzi.
  Teritorija sakopta, cerams, ka nevienam neradīsies vēlme to piemēslot….

 • #22249 atbilde

  d

  Labdien!

  Runajot par rumbulas ielu 12a un 14 a it kā jau sakopa priekšpusi bet dziļāk teritorijā kā bija izgāztuve tā arī palika.Iespējams ka tālākā teritorija pieder privātīpašniekiem,tādā gadījumā ir taču iedarbīgi instrumenti( sodi) kā cīnīties ar negodprātīgiem zemes īpašniekiem .
  Vajadzētu tomēr veikt apsekošanu un piefiksēt nekārtību un pārkāpumus,likt īpašniekiem satīrīt,izvest,nopļaut,izcirt aizaugušos krūmājus . Dotajā brīdī viss skaisti aizaug ar zaļu zāli un skats ir tīri smuks zaļs bet jāpļauj taču arī ir.Paldies un ceru ka pašvaldība parūpēsies par šīs nomales sakartotību!!!!

 • #23628 atbilde

  Didzis

  Labdien Cienījamā izpilddirekcija!
  Dārzciemā, Rumbulas ielā starp nr.12a un 14a ir pašvaldībai piederoša zemes platība kura beidzot tiek kopta un tas ir ļoti labi.Bet tur aug ļoti veci koki kurus sen vajadzētu apzāģēt un sakopt, jo tas arī paliek bīstami apkārt esošo māju īpašniekiem un automašīnām gan cilvēkiem kājāmgājējiem .Ļoti ceram ka var taču ar arboristu palīdzību veikt šo nesarežģīto darbiņu. Tas mums dotu vēl vienu skaistu sakoptu drošu un patīkamu vidi.Paldies!
  Didzis.

  • #23641 atbilde

   Aija Briede

   Labdien, Didzi.
   Informēju Jūs, ka Izpilddirekcijas darbinieki teritoriju apsekoja un 10.09.2018. nosūtīta dienesta vēstule Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas meži” un pilsētas izpilddirektoram, ka minētajā adresē nepieciešams veikt koku zaru apzāģēšanu un lūgts rast risinājumu šo zaru apzāģēšanai un vainagu sakopšanai, piesaistot pašvaldības finansējumu.

 • #24644 atbilde

  Didzis

  Labdien Dārgā izpildirekcija! Gribētu atgriezties pie jautājuma ko uzdevu pagājušā gadā par koku apzāģēšanu Dārzciemā,starp Rumbulas ielu 12a un 14a kas ir pašvaldības īpašums.Agrā pavasarī kaut kas tika apzāģēts apmēram 10 zariņi kas manuprāt nu nepavisam nav tas rezultāts kāds būtu vēlams lai tie koki būtu gan droši gan vizuāli būtu estētiski.Un teritorijas labajā pusē kā dusēja būvgruži tā arī snauž gaidot savu promvešanu. Ceru ka spodrības mēneša ietvaros var rast finansējumu sakārtot,nozāģēt,izvest.Paldies!

Atbilde uz: rumbulas iela
Informācija par jums: