Home Forums Jautājumi / Atbildes Par pļavas labiekārtošanu

 • Tēma ir tukša
Tiek skatīti 2 atbilžu šķirkļi
 • Autors
  Ieraksti
  • #25968 Atbildēt
   Aija
   Viesis

   Labdien,
   Nezinu, kur lai par šo jautājumu griežas. Mani interesē, vai kas tiek plānots uz pašvaldības zemes uz Pirts ielas starp 5. Un 9.mājas numuru? Gribētu pirmāmkārtām noskaidrot, vai iespējams šo zemes pleķīti kā labiekārtot? Vai pašvaldība rīko šādu projektu konkursus? Ja nē, vai saskaņojot iespējams to labiekārtot pēc pašu iniciatīvas, teiksim, ar nelieliem apstādījumiem un bērniem draudzīgu vidi? Esmu ar mieru pati pielikt spēkus, lai tikai apkārtne būtu skaistāka. Paldies jau iepriekš!

  • #25980 Atbildēt
   Aija Briede
   Viesis

   Labdien. Liels paldies par iniciatīvu un interesi! Šobrīd pēc mūsu rīcībā esošās informācijas minētais pašvaldības zemes gabals iekļauts pašvaldības zemju rezerves fondā ar plānoto izmantošanu komercapbūvei. Par praktiskajām iespējām noskaidrosim papildus. Materiālu par pašvaldības rīkotajiem konkursiem varat atrast http://www.iksd.riga.lv sadaļās Kultūra, Izglītība (Sabiedrības integrācija) Finansēšanas konkursi. Varat iepazīties ar Nolikumiem, prasībām, atbalstāmajām aktivitātēm. Ar Nolikumu par līdzdalīgās budžetēšanas projektu konkursu var iepazīties RD un mūsu mājas lapā. Šī konkursa iesniegšanas termiņš ir pagarināts. Ja iespējams, lūdzu atsūtiet savus kontaktus Aija.Briede@riga.lv, lai varētu ar Jums sazināties. Jauku vakaru.

  • #26090 Atbildēt
   Aija Briede
   Viesis

   Labdien, Aija. Paskaidroju, ka Izpilddirekcija papildus vērsusies RD Īpašuma departamentā ar lūgumu minēto zemes gabalu ieslēgt to pašvaldības nekustamo īpašumu sarakstā, kas nepieciešami pašvaldības funkciju nodrošināšanai , t.sk. teritorijas izmantošanai rekreācijas vajadzībām. Tad būtu juridisks pamats turpmākām darbībām iekārtot teritoriju, uzklausot iedzīvotāju viedokli.

Tiek skatīti 2 atbilžu šķirkļi
Atbilde uz: Par pļavas labiekārtošanu
Informācija par Jums