Šī tēma satur 1 atbilde, tai ir 1 voice un to pēdējoreiz atjaunināja  Aija Briede pirms 5 mēnešiem, 2 nedēļām.

 • Autors
  Ieraksti
 • #23754 atbilde

  Daiga

  Labdien.

  Sakiet lūdzu kas kontrolē mazo ielu remontu darbus Dārziņos. Ielu remonta darbi notiek pēc principa, kurš ir mājā, tas noķer traktoristu un liek granti bērt tur kur liek.
  Ja traktorists ko iebilst, tad agresīvās kundzītes draud ar ziņošanu kaut kam.
  Iela netiek labota pēc būtības tajās vietās, kur vajag.
  LŪdzu nelieciet man pašai zvanīt un sūdzēties kaut kam, jo tā nav mana kompetence.
  Pašvaldība pasūta darbu un seko lai darbuizdara pēc būtības nevis aurošanas.
  Sakiet lūdzu kā beidzās atkritumu konteineru uzskaites akcija?
  Manā apkārtnē nevienam tas nelika uzlikt konteinerus un daudzi joprojām par vienīgo vietu kur izmest atkritumus uzskata autobusa pieturu.
  Paldies pa palīdzību jau iepriekš.
  Daiga

 • #23767 atbilde

  Aija Briede

  Labdien, Daiga. 5.novembrī Jūsu rakstītais par ielu remontdarbu norisi Dārziņu apkaimē tika nosūtīts atbildes sniegšanai RD Satiksmes departamentam, kas ir atbildīgais departaments par šiem darbiem. Saņemot atbildi, Jūs informēsim. Par atkritumu izvešanu – sāpīgs jautājums Dārziņu apkaimē. Jūs noteikti pamanījāt, ka pat lapu izvešanas akciju daļa iedzīvotāju pārvērta par sadzīves un lielgabarīta atkritumu izmešanu….. Šobrīd iespēju robežās pašvaldības policijas darbinieki kontrolē situāciju atbilstoši RD Saistošo noteikumu nr. 80 “Sabiedriskās kārtības noteikumi Rīgā” 6.6 p.prasībām, kas nosaka, ka publiskās vietās aizliegts spļaut, izmest atkritumus, nokārtot dabiskās vajadzības tam neparedzētās vietās. Diemžēl policija nevar patrulēt visu laiku. Piekrītu Jums, ka šīm pārbaudēm būtu jābūt sistemātiskākām. Pārrunāsim darba kārtībā.
  Man liekas, ka par līgumu slēgšanu, vides saglabāšanu esam tik daudz runājuši gan mēs, gan Rīgas Dārziņu iedzīvotāju biedrība, ka tiem, kuri izmet mēslus publiskās vietās, tiešām būtu jājūtas ļoti neērti….Jaukus tuvojošos svētkus!

Atbilde uz: Ielu remonti
Informācija par jums: