Home Forums Par priekšpilsētas infrastruktūras uzlabošanu un attīstību Dzīvojamās zonas infrastruktūras uzlabošana Lapsu ielā

Tiek skatīts 1 atbildes šķirklis
 • Autors
  Ieraksti
  • #24901 Atbildēt
   Mārtiņš
   Viesis

   Labdien!
   Dārzciema teritorijas lielu daļu aizņem privātmājas un ielas starp tām ir apzīmētas ar ceļa zīmi Dzīvojamā zona. Tai skaitā arī Lapsu ielas posmā no Aizvaru ielas līdz Stopiņu ielai ir uzstādītas šīs ceļazīmes. Bet daudzi autovadītāji šīs zīmes neredz vai ignorē un ievērojami pārsniedz atļauto ātruma ierobežojumu 20 km/h. Vai būtu iespējams šajā ielā uzstādīt papildus līdzekļus ātruma ierobežošanai? Piemēram, “guļošo policistu un/vai šķēršļus vienā un otrā ielas pusē Ātrumu slāpējoša konstrukcija, kas autovadītājam liek mainīt taisnvirziena kustību tādējādi samazinot ātrumu.

   Paldies par sakārtoto Deglava un Lapsu ielas krustojumu! Šis būtu nākamais solis teritorijas infrastruktūras uzlabošanā.

   Ar cieņu,
   Mārtiņš

  • #24910 Atbildēt
   Aija Briede
   Viesis

   Labdien, Mārtiņ. Paldies par informāciju un viedokli. Tā kā šis jautājums nav Austrumu izpilddirekcijas kompetencē, nosūtīju Jūsu lūgumu izskatīšanai Valsts policijai un RD Satiksmes departamentam.

Tiek skatīts 1 atbildes šķirklis
Atbilde uz: Dzīvojamās zonas infrastruktūras uzlabošana Lapsu ielā
Informācija par Jums