Home Forumi Jautājumi / Atbildes Bērnu rotāļu laukums

Šī tēma satur 1 atbilde, tai ir 1 voice un to pēdējoreiz atjaunināja  Emīls Elings- Eliass pirms 5 mēnešiem, 1 nedēļas.

 • Autors
  Ieraksti
 • #24765 atbilde

  Irina

  Labdien!

  Liels lūgums izskatīt iespēju ierīkot bērnu rotāļu laukumu Salacas iela 9 pagalmā vai tās tuvākajā apkaimē. Paldies!

 • #24766 atbilde

  Emīls Elings- Eliass

  Labdien!

  Paldies Jums par ierosināto iniciatīvu jauna rotaļu laukuma ierīkošanu Salacas ielā 9, pagalmā vai tās tuvākajā apkaimē.
  Informējam, ka par publiskajiem līdzekļiem bērnu spēļu un vingrošanas laukumi dzīvojamajos rajonos tiek projektēti un izbūvēti no apbūves brīvos, pašvaldībai piekrītošos zemes īpašumos un publiskās rekreācijas vietās (skvēri, parki, peldvietas un tml.). Vietas, kurās periodā no 2018. līdz 2020. gadam tiks izbūvēti bērnu rotaļu un vingrošanas laukumi jau ir apzinātas. Šobrīd nekādas izmaiņas netiks veiktas.
  Par to, kādā veidā un no kādiem līdzekļiem labiekārtot sava dzīvokļu īpašuma dzīvojamās mājas pagalmu (t.sk., vai ierīkot bērnu rotaļu laukumu vai uzstādīt atsevišķas iekārtas, ierīkot smilšu kasti utt.) jālemj kopīgi ar īpašuma pārvaldnieku dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašniekiem pieņemot kopības lēmumu.
  Atzīmējam, ka Salacas ielas apkaimei tuvākie Rīgas Austrumu izpilddirekcijas apsaimniekotie bērnu rotaļu un vingrošanas laukumi atrodas Rītupes ielā 28 un Zundānu ielā 3. Rīgas Austrumu izpilddirekcijas apsaimniekošanā esošo bērnu rotaļu un vingrošanas laukumu karti varat apskatīt šeit: https://www.rigasaustrumi.lv/bernu-rotalu-un-vingrosanas-laukumu-karte-rigas-austrumu-izpilddirekcijas-apsaimniekosana/

  Ar cieņu,

  Rīgas Austrumu izpilddirekcijas
  Ekonomikas attīstības un
  Teritorijas apsaimniekošanas nodaļas
  Ekonomikas attīstības projektu vadītājs

  Emīls Elings- Eliass
  Tālrunis- 67013566
  Mob. tālr.- 29137110
  e -pasts- emils.elings-eliass@riga.lv

Atbilde uz: Bērnu rotāļu laukums
Informācija par jums: