Home Forumi Jautājumi / Atbildes Bērnu laukumiņi

Šī tēma satur 6 atbildes, tai ir 1 voice un to pēdējoreiz atjaunināja  Aija Briede pirms 1 dienas, 18 stundām.

 • Autors
  Ieraksti
 • #23716 atbilde

  Didzis

  Sveiki! Kur var apskatīt bērnu laukumiņa (Mazā krūmu iela 1) projektu un izpildes datumus.
  Pašlaik notiek būvdarbi aiz Mazās krūmu ielas namiem.

 • #23720 atbilde

  Aija Briede

  Labdien, Didzi!
  Mazā Krūmu iela atrodas Kurzemes rajonā, tātad informāciju varat iegūt Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā, e-pasts ip@riga.lv

 • #24535 atbilde

  Ligita

  Vai var lūdzu atvest smiltis ne tikai uz smilškasti bet ari pašu laukumiñu kur bērni skraida un atjaunot viņu pašu arī laukumiņš ir traģisks nav krāsots atkārtoti vispar krasa jau nak nost adresē ikšķiles iela 9 ???

  • #24540 atbilde

   Aija Briede

   Labdien, Ligita.
   Tuvāko 2 dienu laikā mūsu darbinieks apsekos rotaļu laukumu, ja pareizi sapratām, tad domāts rotaļu laukums pretī dzīvojamajai ēkai Ikšķiles 7. Kontaktpersona Izpilddirekcijā par bērnu rotaļu un vingrošanas laukumiem Emīls Elings-Eliass, tālrunis 67013566 Mājas lapas sākumā (apakšējā daļā) ir publicēta rotaļu laukumu karte un pie atsevišķiem rotaļu laukumiem jau norādīti plānotie darbi. Pēc apsekošanas darbinieks pievienos aktuālo informāciju.

 • #24682 atbilde

  Sindija

  Labdien,gribētu zināt,vai bērnu laukumiņš Dārzciemā,pagalmā starp Rumbulas ielu 1 un Rumbulas ielu 7 tiks atjaunots? Izskatās gaužām bēdīgi,viss vēl palicis no padomju laikiem,dzelzs šūpoles,slīdkalniņš. Bērniem īsti nav kur spēlēties,tuvākie laukumi diezgan tālu atrodas.

  • #24683 atbilde

   Aija Briede

   Labdien Sindija.
   Paldies, ka interesējaties un vēlaties, lai bērnu rotaļu laukuma Rumbulas ielā 7A ierīcēm un aprīkojumam tiktu veikti renovācijas un atjaunošanas darbi.
   Apsekojot rotaļu laukumu tika konstatēts, ka lielākā daļa no ierīcēm un aprīkojuma neatbilst drošuma standartiem. Zinot to, ka 2020. gada 1. janvārī stāsies spēkā noteikumi par drošuma prasībām bērnu spēļu laukumos, šobrīd Rīgas Austrumu izpilddirekcija izskata šī rotaļu laukuma piederību un pēc iegūtās informācijas ir secināts, ka zemesgabalam jau ir uzsākta privatizācija un Rīgas pilsētas pašvaldības daļa ir salīdzinoši maza (neprivatizēto dzīvokļu domājamā daļa). Pēc dzīvojamo māju pārvaldības likuma dzīvojamā māja ir ēka un zeme, uz kuras tā atrodas, ja zeme kopā ar dzīvojamo māju veido vienotu nekustamo īpašumu vai ietilpst dzīvojamo māju veidojošo dzīvokļu īpašumu sastāvā, vai ēka un piesaistītais zemesgabals citu personu zemes īpašumā. Dzīvojamās mājas (ēka un ar to saistītā zeme, tātad, pagalms) uzturēšana ir īpašnieku (šajā gadījumā dzīvokļu īpašnieki) pienākums, ko dzīvokļu īpašnieku uzdevumā pilda dzīvokļu īpašnieku izraudzītais pārvaldnieks. Neprivatizēto dzīvokļu valdītājs ir Rīgas domes Mājokļu un vides departaments, kas dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu pieņemšanā piedalās atbilstoši savā valdījumā esošo dzīvokļu daļai īpašumā.
   Par to, kādā veidā un no kādiem līdzekļiem veikt renovācijas un atjaunošanas darbus bērnu rotaļu laukumam Rumbulas ielā 7A ierīcēm un aprīkojumam, jālemj kopīgi ar īpašuma pārvaldnieku dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašniekiem pieņemot kopības lēmumu.

   • #24684 atbilde

    Aija Briede

    Nepieciešamības gadījumā papildus informāciju par Izpilddirekcijas apsaimniekošanā esošajiem bērnu rotaļu un vingrošanas laukumiem Jūs varat saņemt pie atbildīgā darbinieka Emīla Elinga-Eliasa, tālrunis 67013566

Atbilde uz: Bērnu laukumiņi
Informācija par jums: