Home Forumi Jautājumi / Atbildes Bēniņu pārvēršana par putnu izkārnījumu vietu

Šī tēma satur 2 atbildes, tai ir 1 voice un to pēdējoreiz atjaunināja  Aija Briede pirms 1 gada.

 • Autors
  Ieraksti
 • #23451 atbilde

  Olga

  Labdien.
  Māju apsaimniekotājs nepienācīgi izturas pret saviem pienākumiem. Bēniņos caur ventilācijas šahtu ielido putni, bet daži no tiem nevar izlidot un paliek bēniņos. Līdz ar to, gadiem ilgi, bēniņos ir sakrājies diezgan pamatīgs putnu izkārnījumu slānis, kā arī pašu putnu skeleti, kas veido pie anti sanitārijas. Daudziem putniem bēniņi ir kļuvuši par ligzdošanas vietu. Ko darīt? Kā labāk rīkoties, lai apsaimniekotājs iztīra bēniņus, bet nevis uz dzīvokļu īpašnieku rēķina, bet savas nolaidības dēļ?

 • #23470 atbilde

  Aija Briede

  Labdien, Olgas kundze.
  Par mājas uzturēšanu, t.sk. bēniņu, uzturēšanu kārtībā ir atbildīgs mājas pārvaldnieks. Parasti arī pārvaldnieks vai konkrētās mājas apsaimniekotājs veic mājas bēņiņu tīrīšanu un profilaktiskos darbus, jo Jūs taču maksājat apsaimniekošanas maksu! Mājas iedzīvotāji tiek informēti par līdzekļu izlietojumu konkrētās mājas uzturēšanai un veicamajiem darbiem. Pirmais tomēr būtu iedzīvotāju vēršanās pie pārvaldnieka, lai konkrēto situāciju izrunātu.

  • #23471 atbilde

   Aija Briede

   Papildus – Nezinot adresi, Jūsu mājas apsaimniekotāju, neredzot īres līguma nosacījumus, iepriekšējās sarunas starp apsaimniekotāju un iedzīvotājiem u.tt., grūti komentēt situāciju. Ja tomēr dzīvojat mājā, ko apsaimnieko SIA “Rīgas namu pārvaldnieks”, vēršaties vispirms pie konkrētā iecirkņa vadītāja.

Atbilde uz: Bēniņu pārvēršana par putnu izkārnījumu vietu
Informācija par jums: