Home Forumi Jautājumi / Atbildes Atkritumu kalni Rumbulā

Šī tēma satur 1 atbilde, tai ir 1 voice un to pēdējoreiz atjaunināja  Aija Briede pirms 1 gada.

 • Autors
  Ieraksti
 • #23457 atbilde

  Inga

  Labdien!
  Rīgā, braucot pa Maskavas ielu uz Salaspils pusi, pēc tam griežoties un braucot pa Mašīnu ielu un pagriežoties pa kreisi un braucot garām SIA “Attēls R” un turpinot braukt uz priekšu, skatoties pa kreisi varēs redzēt lielu atkritumu kalnu, kas krājas jau vairākus gadus un pa braucamo ceļu arī izmētāti atkritumi – plastmasas pudeles un alus skārdenes. Pabraucot tālāk un braucot līdz Jāņogu ielai, pa kreisi varēs redzēt būvgružu atkritumu kalniņus gar visu ceļu, kur arī samestas plastmasas pudeles un tamlīdzīgi. Skats ir briesmīgs. Blakus minētajam atkritumu kalnam ir liela zemes platība, kura šā gada pavasarī tika līdzināta, sametot daudz būvgružu un pa virsu uzliekot lielu zemes kārtu, kur zemē iekšā ir daudz plastmasas plēves. Toreiz līdzinot zemi, iespējams viņi ir ierakuši 1/3 daļu to atkritumu kalnu. Pa vasaru ir izaugušas lielas, garas nezāles un 17. jūlija dienas vidū šī visa zemes platība tika nopļauta. Nākamajā dienā (18. jūlijā) šī zemes platība atkal tika līdzināta ar buldozeru, plīvojot pa visu zemes lauku plastmasas plēvēm un ir iespējams, ka vēlreiz skāruši šo atkritumu kalnu un atkal kādu maziņu daļiņu ir ierakuši. 17. jūlijā gar Maskavas ielu, kur atrodas autobusu pietura “Rumbula”, arī ir nopļāvuši zāli. Gar ceļu bija samestas daudz plastmasas pudeļu, maisiņu un daudz citu papīriņu, un pļaujot tie visi atkritumi sadalījās vēl vairāk un tur tas viss arī tagad stāv. Pirms tur sāktu pļaut, sākumā vajadzēja savākt visus tos atkritumus un tad sākt pļaut. Tā pati situācija ir gar DUS “Lukoil” un citur braucot uz Salaspils pusi un uz Rīgas pusi līdz TC “Zoom”. Autobusu pieturā “Rumbula”, braucot uz Rīgas pusi, ir tāda liela nogāze kur arī viss kas samests – alus skārda bundžas un auto riepas. Skats arī drausmīgs. Īsāk sakot Rumbulā pa A6 šoseju gan labajā, gan kreisajā pusē pa zāli ir samesti visādi atkritumi, kurus vajadzētu savākt.
  25. jūlijā rakstīju Valsts vides dienestam, bet nav nekādas atbildes. Nevar saprast pie kā vēl vērsties, lai mani sadzirdētu.

 • #23463 atbilde

  Aija Briede

  Labdien, Inga.
  Informācija par Jūsu iesniegumā minēto faktu un Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālās pārvaldes vēstuli par nesakoptajiem privātīpašumiem piegulošo teritoriju Maskavas ielā un juridiskai personai piederošo zemes gabalu 02.08.2018. pārsūtīti Rīgas domes Administratīvajai inspekcijai rīcībai.

Atbilde uz: Atkritumu kalni Rumbulā
Informācija par jums: