Rīgā sācies Spodrības mēnesis

Rīgā sācies Spodrības mēnesis

No 9.aprīļa līdz 11.maijam Rīgā notiek ikgadējais Spodrības mēnesis un Meža dienas.

Rīgas Austrumu izpilddirekcija aicina NVO, iedzīvotājus, visus, kuri gatavi piedalīties ar savu brīvprātīgo darbu teritoriju sakopšanā, vai, varbūt, sev mīļas un tuvas teritorijas sakopšanā, informēt Spodrības mēneša koordinatoru Izpilddirekcijā pa tālruni 67013539, 28347847

Sakopta vide iepriecina un pozitīvi uzlādē gan ikdienā, gan svētkos. Piedalies!

Pielikumā: RD priekšsēdētāja 09.04.2018. rīkojums Nr. RD-18-78-r (Skat.šeit)

 

Spodrības mēneša koordinators

Izpilddirekcijā Aija Briede

KOMENTĀRI

WORDPRESS: 3
  • comment-avatar

    Uz informācijas stendiem informācija jau ir izlikta un mājas lapā arī. Ar to vien nepietiks. Kamēr netiks, kāds aiz rokas pieķerts un sodīts nekas nemainīsies. Tad biedrība pati sazināsies ar Pašvaldības policiju.

  • comment-avatar

    Labdien. Paldies par komentāru. Tā kā talka šajā dienā notiek visur, nekādas kameras netiks liktas. Piekrītu, ka Dārziņu apkaimes iedzīvotāji ir “īpaši”, talkas dienā pārvietojot atkritumus no saviem īpašumiem citu īpašumos. Policija pilsētā strādās darba režīmā. Varbūt, ka biedrība var izvietot informāciju stendos, informāciju savā biedrības portālā, kaimiņš kaimiņam izskaidrot situāciju, ka paši iedzīvotāji sagandē vidi, kurā jādzīvo.

  • comment-avatar

    Labdien. Rīgas Dārziņu iedzīvotāju biedrība talku ir pieteikusi talkas.lv. Bet mēs ar bažām gaidam talkas dienu, uztraucoties par to, ka atkal būs neģēļi, kuri maisus atstās ceļa malās -nereģistrētās talkas vietās, vai ir iespēja uzlikt kameras un atsūtīt papildus reidos policiju. Šajās brīvdienās bija ļoti jauki, ka pašvaldības policija ar zirgiem uzraudzīja kārtību apkaimē, tieši tāpat varētu arī talkas dienā!