Par nūjošanas nodarbībām

Par nūjošanas nodarbībām

Rīgas domes Labklājības departaments (turpmāk – Departaments) izsaka pateicību iedzīvotājiem par aktīvu dalību nūjošanas nodarbībās, kas norisinājās Eiropas Sociālā fonda projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!-daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” (projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/021) (turpmāk- Projekts).

Departaments informē, ka Projekta pirmā kārta noslēdzas 2020.gada 20. martā, bet lielākā daļa aktivitāšu noslēdzas jau 2019. gada decembrī vai 2020. gada janvārī, jo Departamentam pēc visu aktivitāšu noslēgšanās vēl ir nepieciešams laiks, lai sakārtotu un iesniegtu Centrālai finanšu un līgumu aģentūrai visus dokumentus un atskaites, kā arī, lai sagatavotos Projekta otrajai kārtai, kas plānots, ka sāksies uzreiz pēc pirmās kārtas noslēgšanās.

Nūjošanas nodarbības Projekta ietvaros īstenoja SIA “LatFit”, kam ar Departamentu 04.02.2019.  ir noslēgts pakalpojuma Līgums Nr. DL-19-13-lī, kurš beidzas jau 2019.gada decembra vidū, jo tiek izpildīts viss līgumā paredzētais nodarbību apjoms un finansējums jebkādām papildus nodarbībām Projekta pirmajā kārtā vairs nav paredzēts.

Papildus vēlamies informēt, ka Projekta ietvaros speciāli šim mērķim (lai iedzīvotāji varētu nūjot arī ārpus organizētajām nūjošanas nodarbībām) ir iegādātas nūjošanas nūjas, kas tika nodotas lietošanā Rīgas domes dienas centriem un sociālās aprūpes centriem, piemēram, dienas centram “Kamene” (Salnas ielā 2), kopienas centram “Ābeļzieds” (Dzirciema ielā 24), dienas centram “Ķengarags” (Aglonas ielā 35/3) u.c. (vairāk informāciju par centriem kuriem piešķirtas nūjošanas nūjas variet uzzināt zvanot pa tālruni 67037314). Aicinām apmeklēt minētos centrus, kur ikvienam ir iespēja bez maksas izmantot nūjošanas nūjas nodarbībām. Ir iespēja doties nūjot gan individuāli, vai veidot grupas un turpināt nūjot arī pēc Projekta aktivitāšu noslēgšanās.

Tā pat aicinām saglabāt jūsu izveidotās nūjošanas grupas, jo Projekta otrajā kārtā nūjošanas nodarbības trenera pavadībā turpināsies un būs svarīgi, lai nodarbības būtu labi apmeklētas.

Aicinām sekot līdzi aktualitātēm mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv

Informāciju sagatavoja: RD Labklājības departaments

KOMENTĀRI

WORDPRESS: 0