Par Izpilddirekcijas īstenotajiem projektiem sporta, rotaļu un vingrošanas laukumu ierīkošanā Latgales priekšpilsētā un Centra rajonā

Par Izpilddirekcijas īstenotajiem projektiem sporta, rotaļu un vingrošanas laukumu ierīkošanā Latgales priekšpilsētā un Centra rajonā

Rīgas Austrumu izpilddirekcija pievieno informāciju par Izpilddirekcijas īstenotajiem projektiem sporta, rotaļu un vingrošanas laukumu ierīkošanā Latgales priekšpilsētā un Centra rajonā.

Kontaktpersona Rīgas Austrumu izpilddirekcijā: Ekonomikas attīstības projektu un teritorijas apsaimniekošanas nodaļas projektu vadītājs Emīls Elings-Eliass, tālrunis 67013566

KOMENTĀRI

WORDPRESS: 3
 • comment-avatar

  Labdien.
  Gribēju aicināt atbildīgo amatpersonu pasekot lai Dārziņu izbūvētajā sporta laukumā uzliek apgaismojumu ne tikai pie basketbola laukuma, bet arī pie bērnu rotaļu laukuma.
  Diezgan daudz ir tumšais laiks, kad vēl varētu bērni apmeklēt laukumiņu, ja vien būtu apgaismojums.
  Par to, paldies.

  Un lūdzu pasekojiet šim pašam laukumam tādai niansei kā mazie vārtiņi. Tos ietaisīja dažas dienas pēc laukuma atklāšanas, saprotot, ka ieejai jābūt citur, bet neviens nenobruģēja šo ieejas vietu, līdz ar to, tiklīdz ir lielāka cilvēku plūsma, veidojas dubļi, kurus uznes uz mīkstā seguma.
  Protams, slikti nebūtu, ja izbūvētu arī stāvlaukumu, jo cilvēki sabrauc ar mašīnām un nav tās kur nolikt. Lūdzu, atbildīgās amatpersonas, esiet atbildīgākas pret mūsu kopējās naudas izlietojumu!
  Lūdzu, pasekojiet katram projektam līdzi kā tas izskatās dabā. Vienā vietā vajag tā, otrā citādi, lai arī projekts ir universāls.

 • comment-avatar

  2017 gadā šķirotavas bērni arīcerēja uz tādu laukumu.Bet diemžēl tie bija tikai solījumi.

  Nils Ušakovs – Нил Ушаков
  2017. gada 10. aprīlis ·

  🏋 Pirmie 12 šādi kompleksi – bērnu rotaļu laukums un vingrošanas iekārtas – parādīsies Rīgā jau šopavasar. Tā ir jauna programma, ko pilsēta uzsāk. Šie laukumi atradīsies nevis pagalmos, bet starp pagalmiem – uz zemes, kas pieder pilsētai.

  🏋 Первые 12 таких комплексов – детская площадка и турники – появятся в Риге уже этой весной. Это новая программа, которую запускает город. Располагаться они будут не во во дворах, а между дворов, на земле, которая принадлежит городу.

  Laukumu adreses šim pavasarim:
  Адреса площадок на эту весну:

  – Mežciems – Mežciema iela 25
  – Purvciems – Andromedas gatve 16
  – Viestura prospekta rajons
  – Ķengarags – 1 promenādē, 1 Maskavas ielā 285
  – Šķirotava – adrese tiek precizēta / адрес уточняется
  – Centrs – Brīvības iela 124
  – Iļģuciems – adrese tiek precizēta / адрес уточняется
  – Bolderāja – Keramikas iela
  – Zolitūde – gar Jūrkalnes ielu (aiz Supernetto)
  – Ziepniekkalns – Ēbelmuižas parks
  – Jaunciems – adrese tiek precizēta.

  • comment-avatar
   Aivars Ābelkoks pirms 1 nedēļa

   Labdien, Vadim!
   Jūsu citētajā – “Tā ir jauna programma, ko pilsēta uzsāk. Šie laukumi atradīsies nevis pagalmos, bet starp pagalmiem – uz zemes, kas pieder pilsētai; Это новая программа, которую запускает город. Располагаться они будут не во во дворах, а между дворов, на земле, которая принадлежит городу.”
   – jau atrodama atbilde – Šķirotavā pie daudzdzīvokļu dzīvojamajiem namiem nav pašvaldības zemes īpašumu, kurā par pašvaldības līdzekļiem varētu izbūvēt tipveida bērnu rotaļu un vingrošanas laukumu.