Latvijas simtgades gadā kopīgi veidosim Latgales priekšpilsētas iemīļotāko un populārāko vietu sarakstu “Latgales priekšpilsētas Top 100”

Latvijas simtgades gadā kopīgi veidosim Latgales priekšpilsētas iemīļotāko un populārāko vietu sarakstu “Latgales priekšpilsētas Top 100”

Mēs ļoti mīlam un lepojamies ar savu priekšpilsētu, tās pagātni, tagadni un nākotni. Katram no mums Latgales priekšpilsētas apkaimēs ir vietas, kuras apmeklējam ikdienā un svētkos, priecājamies, ka tās tiek sakoptas, vai gluži otrādi – esam skumīgi, ja  kāda no šīm vietām tiek nepelnīti aizmirsta.

Rīgas Austrumu izpilddirekcija aicina Jūs iepazīstināt ar savām mīļākajām un populārākajām vietām Latgales priekšpilsētā, norādot vietas vai objekta nosaukumu, uzrakstot ar ko Jums šī vieta ir nozīmīga vai nepelnīti aizmirsta, kā arī pārdomāt, kādi uzlabojumi būtu jāveic šīs vietas vai objekta infrastruktūras uzlabošanā u.c. Kādam no mums atmiņā būs dzimtas mājas, pagalms, skola, bibliotēka, bet kādam – parki, dievnami, tirgi, Daugava, mūzikas skolas, vides objekti, piemiņas vietas, ēkas u.c.

Pirmos piedalīties šādā aptaujā ar savu Top 20 aicinājām piedalīties NVO pārstāvjus 3.janvārī notikušajā NVO tikšanās reizē Izpilddirekcijā.

Veidosim priekšpilsētu kopā!

Savus priekšlikumus aicinām iesūtīt Rīgas Austrumu izpilddirekcijas mājas lapā www.rigasaustrumi.lv Iedzīvotāju foruma sadaļā “Latgales priekšpilsētas TOP 100”. Ikviens no Jums varēs sekot līdzi šim sarakstam, pievienojot jaunus objektus un vietas, par kurām priecājamies un jūtamies atbildīgi par to saglabāšanu un popularizēšanu.

 

A.Briede 67013539, 28347847

KOMENTĀRI

WORDPRESS: 4
 • comment-avatar

  Varbūt, ka rakstītāji domājuši par informatīvo stendu izvietošanu, labiekārtošanu – soliņi, celiņi, puķes u.c. Kojusalas dārza vēstures popularizēšana…..

 • comment-avatar
  Juris pirms 1 gads

  Ko Jūs domājat ar “nepelnīti aizmirsts”? Tajās retajās reizēs, kad man gadās būt Kojusalas dārzā, nekādu aizmirstību no Rīgas teritorijas apkopšanas viedokļa neesmu pamanījis.

 • comment-avatar
  Inese pirms 2 gadi

  Nepelnīti ir aizmirsts viens no Rīgas vecākajiem parkiem – Kojusalas dārzs, par ko daudzi nemaz nezina.

  • comment-avatar
   Sandra pirms 2 gadi

   Tieši to es arī gribu akcentēt un piekrītu Inesei. Tas būtu atkal viens lieliski sakopts objekts Latgales priekšpilsētā1