Latgales priekšpilsētā top jauns rotaļu un vingrošanas laukums

Latgales priekšpilsētā top jauns rotaļu un vingrošanas laukums

Rīgas Latgales priekšpilsētā tiek būvēts jauns tipveida rotaļu un vingrošanas laukums. Jaunais rotaļu un vingrošanas laukums top Dagdas ielā 6, zemes gabalā ar kadastra nr. 0100 043 2013. 

2018. gada 20. jūnijā starp Rīgas Austrumu izpilddirekciju un SIA “Buildimpeks” noslēgts Būvuzņēmuma līgums- Nr.IA-18-70- lī- par tipveida rotaļu un vingrošanas laukumu izbūvi Centra un Latgales priekšpilsētas administratīvajā teritorijā. 

Daudzfunkcionālajā bērnu spēļu laukumā tiks izvietots: šūpoles, multifunkcionāls rotaļu komplekss, atsperes rotaļa, balansieris, karuselis, rotaļu pusbumbas un gumijas kubs, bet vingrošanas laukumā: trīskāršais pumpēšanās stienis, treniņu sols, vingrošanas komplekss, vingrošanas soli, dubultās līdztekas, līdztekas ar mainīgu platumu un augstumu un multifunkcionāls sporta komplekss. 

Laukumu aprīkos ar velosipēdu novietni, atkritumu urnām, atpūtas soliņiem un informācijas stendu. Laukumu segums – gumijas flīzes. 

Kontaktpersona Izpilddirekcijā: Ekonomikas attīstības projektu un teritorijas apsaimniekošanas nodaļas projektu vadītājs Emīls Elings- Eliass, 67013566 

 • Būvdarbu pasūtītājs: Rīgas Austrumu izpilddirekcija;
 • Darbu izpildītājs: SIA “Buildimpeks” ;
 • Būvuzraudzība – SIA “Isliena V”;
 • Finansējums:  Rīgas pašvaldības budžeta līdzekļi.

KOMENTĀRI

WORDPRESS: 3
 • comment-avatar

  Sveiki! Kad tiek plānots atvērt laukumiņu?

 • comment-avatar
  Kristīne pirms 1 gadi

  Kad laukums būs gatavs? Izskatās ka šobrīd viss ir apstājies.

  • comment-avatar
   Aivars Ābelkoks pirms 1 gadi

   Jā. Darbi šobrīd nevar turpināties, jo no mums un būvētāja neatkarīgu apstākļu dēļ, ražotājs, kurš atrodas ārpus Latvijas, līdz šim nav piegādājis bērnu rotaļu iekārtas.
   Arī būvprojektā bija jāveic izmaiņas, jo tipveida risinājums neparedz žoga izbūvi un stādījumus, kas norobežotu laukumu no Strūgu un Dagdas ielām.
   Būvdarbu izpildītājs ir informējis, ka rotaļu laukuma iekārtas tiks saņemtas šonedāļ un, ja ražotāja solītais notiks, darbus varēs pabeigt oktobrī.