Labdarības fonds Biedrība “Pēc ugunsgrēka” aicina palīdzēt ugunsgrēkā cietušajiem

Labdarības fonds Biedrība “Pēc ugunsgrēka” aicina palīdzēt ugunsgrēkā cietušajiem

Labdarības fonds Biedrība “Pēc Ugunsgrēka” izveidots, lai palīdzētu cilvēkiem, kuri cietuši ugunsgrēkā vai dabas katastrofā. Šī fonda dibinātāji ir cilvēki, kuri tiešām zina, kas ir ugunsgrēks. Viens no labdarības fonda “Pēc ugunsgrēka” dibinātājiem ir ar 15 gadu ugunsdzēsēja darba pieredzi un pieredzējis, kādas ir ugunsgrēka sekas. Fonda mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību tam, cik grūti ir atgūties pēc tik briesmīga notikuma, kā ugunsgrēks un nodrošināt nepieciešamo palīdzību. Labdarības fonds Biedrība “Pēc Ugunsgrēka” jau ir palīdzējis lielam ģimeņu skaitam visā Latvijā.

Cilvēkiem, kuri ir cietuši ugunsgrēkā, nepieciešams pilnīgi viss, sākot no vienkāršiem sadzīves priekšmetiem – piemēram, gultas veļa, apģērbs, trauki, sadzīves tehnika. Vienai ģimenei pat tika uzdāvināts kaķis, jo iepriekšējais gājis bojā ugunsgrēka laikā. Fondam ir sava aprīkota noliktava Buļļu ielā 45, Rīgā, kur var ziedot priekšmetus vai sadzīves tehniku. Diemžēl visdārgākais posms ir mājokļa atjaunošana, kam nepieciešami finanšu līdzekļi un bieži vien arī palīdzīgas darba rokas. Visi kopā mēs varam palīdzēt šiem cilvēkiem.

Ja Jūs zināt ģimenes visā Latvijā, kurām nepieciešama palīdzība, lūgums informēt biedrību!

Informācija pieejama: https://www.facebook.com/pecugunsgreka.lv/

E-pasts: palidziba@pecugunsgreka.lvTālr.: +371 20 110 020

Mājas lapa: www.pecugunsgreka.lv

KOMENTĀRI

WORDPRESS: 4
 • comment-avatar

  Sveicinati! Man ir labs darbojos televizors “Panasonik”,loti skaidrs attels,5-zuburu lustra un vel drebes. Tikai,ja jums ir transports,jo nedzivoju Riga, bet Salaspils nov.

  • comment-avatar

   Labdien, Vija. Lūgums rakstīt uz e-pastu palidziba@pecugunsgreka.lv
   vai zvanīt biedrībai uz rakstā norādīto tālruni. Šī ir Austrumu izpilddirekcijas mājas lapa, kurā ievietojām šo rakstu, lai cilvēki savstarpēji varētu komunicēt un piedāvāt savu palīdzību ārkārtas gadījumos.

 • comment-avatar

  Labdien, Evija. Paldies par atsaucību. Lūgums sazināties ar biedrību “Pēc ugunsgrēka”, kontakti ir minēti rakstā. Biedrības darbinieki pateiks precīzu informāciju.

 • comment-avatar

  jautaajums, vai kaads atbalsta punkts ir Tukuma, kur vareetu aiznest labas, bet man nevajadziigas lietas un dreebes ?