Jauni vingrošanas un rotaļu laukumi Latgales priekšpilsētā

Jauni vingrošanas un rotaļu laukumi Latgales priekšpilsētā

Rīgas Latgales priekšpilsētā pagājušā gada nogalē un šī gada sākumā atklāti 2 jauni tipveida  rotaļu un vingrošanas laukumi.  Jaunie rotaļu  un vingrošanas laukumi darbojas Ķengaraga parkā, zemes gabalā ar kadastra nr. 0100 125 6429 un pretī Ūbeles ielai 7 Kameņu ielā, zemes gabalā ar kadastra nr. 0100 121 0581.

2018.gada 20.jūnijā starp Rīgas Austrumu izpilddirekciju un SIA “Buildimpeks” noslēgts Būvuzņēmuma līgums- Nr.IA-18-71- lī- par tipveida rotaļu un vingrošanas laukumu izbūvi Centra un Latgales priekšpilsētas administratīvajā teritorijā.

Daudzfunkcionālajā vingrošanas un rotaļu kompleksā izvietotas: šūpoles, multifunkcionāls rotaļu komplekss, atsperes rotaļa, balansieris, karuselis, rotaļu pusbumbas un gumijas kubs, bet vingrošanas laukums sastāv no: multifunkcionāla sporta kompleksa, līdztekām ar mainīgu platumu un augstumu, dubultajām līdztekām, treniņu soliem, trīskāršā pumpēšanās stieņa.

Laukumi aprīkoti ar velosipēdu novietni, atkritumu urnām, atpūtas soliņiem un informācijas stendu.

Laukumu segumu klāj gumijas segums.

Kontaktpersona Izpilddirekcijā: Ekonomikas attīstības projektu un teritorijas apsaimniekošanas nodaļas projektu vadītājs Emīls Elings- Eliass, 67013566

Būvdarbu pasūtītājs: Rīgas Austrumu izpilddirekcija;

Darbu izpildītājs: SIA “Buildimpeks”, būvuzraudzība – SIA “Isliena V”;

Finansētājs: Rīgas pašvaldības budžeta līdzekļi.

E.Elings-Eliass,67013566

KOMENTĀRI

WORDPRESS: 0