Jauni vingrošanas un rotaļu laukumi Latgales priekšpilsētā

Jauni vingrošanas un rotaļu laukumi Latgales priekšpilsētā

Rīgas Latgales priekšpilsētā pagājušā gada nogalē un šī gada sākumā atklāti 2 jauni tipveida  rotaļu un vingrošanas laukumi.  Jaunie rotaļu  un vingrošanas laukumi darbojas Ķengaraga parkā, zemes gabalā ar kadastra nr. 0100 125 6429 un pretī Ūbeles ielai 7 Kameņu ielā, zemes gabalā ar kadastra nr. 0100 121 0581.

2018.gada 20.jūnijā starp Rīgas Austrumu izpilddirekciju un SIA “Buildimpeks” noslēgts Būvuzņēmuma līgums- Nr.IA-18-71- lī- par tipveida rotaļu un vingrošanas laukumu izbūvi Centra un Latgales priekšpilsētas administratīvajā teritorijā.

Daudzfunkcionālajā vingrošanas un rotaļu kompleksā izvietotas: šūpoles, multifunkcionāls rotaļu komplekss, atsperes rotaļa, balansieris, karuselis, rotaļu pusbumbas un gumijas kubs, bet vingrošanas laukums sastāv no: multifunkcionāla sporta kompleksa, līdztekām ar mainīgu platumu un augstumu, dubultajām līdztekām, treniņu soliem, trīskāršā pumpēšanās stieņa.

Laukumi aprīkoti ar velosipēdu novietni, atkritumu urnām, atpūtas soliņiem un informācijas stendu.

Laukumu segumu klāj gumijas segums.

Kontaktpersona Izpilddirekcijā: Ekonomikas attīstības projektu un teritorijas apsaimniekošanas nodaļas projektu vadītājs Emīls Elings- Eliass, 67013566

Būvdarbu pasūtītājs: Rīgas Austrumu izpilddirekcija;

Darbu izpildītājs: SIA “Buildimpeks”, būvuzraudzība – SIA “Isliena V”;

Finansētājs: Rīgas pašvaldības budžeta līdzekļi.

E.Elings-Eliass,67013566

KOMENTĀRI

WORDPRESS: 2
 • comment-avatar
  Emīls Elings- Eliass pirms 1 mēneši

  Labdien Viktorija!

  Paldies Jums par ierosināto iniciatīvu jauna rotaļu laukuma ierīkošanu Maskavas ielā 421, pagalmā vai tās tuvākajā apkaimē.
  Informējam, ka par publiskajiem līdzekļiem bērnu spēļu un vingrošanas laukumi dzīvojamajos rajonos tiek projektēti un izbūvēti no apbūves brīvos, pašvaldībai piekrītošos zemes īpašumos un publiskās rekreācijas vietās (skvēri, parki, peldvietas un tml.). Vietas, kurās periodā no 2020. gada jūlija mēneša līdz 2020. gada decembra mēnesim tiks atjaunoti bērnu rotaļu un vingrošanas laukumi jau ir apzinātas. Šobrīd nekādas izmaiņas netiks veiktas.
  Par to, kādā veidā un no kādiem līdzekļiem labiekārtot sava dzīvokļu īpašuma dzīvojamās mājas pagalmu (t.sk., vai ierīkot bērnu rotaļu laukumu vai uzstādīt atsevišķas iekārtas, ierīkot smilšu kasti utt.) jālemj kopīgi ar īpašuma pārvaldnieku dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašniekiem pieņemot kopības lēmumu.
  Atzīmējam, ka savai dzīvesvietai tuvākos Rīgas Austrumu izpilddirekcijas apsaimniekotos bērnu rotaļu un vingrošanas laukumus varat apskatīt šeit: https://www.rigasaustrumi.lv/bernu-rotalu-un-vingrosanas-laukumu-karte-rigas-austrumu-izpilddirekcijas-apsaimniekosana/

  Tuvāko dienu laikā tiks nojaukts bērnu rotaļu laukuma “Namiņš” Višķu ielā 1, jo tā bīstamais tehniskais stāvoklis rada riskus bērnu veselībai un dzīvībai.
  Par turpmāko bērnu rotaļu laukuma attīstību un labiekārtojumu minētajā teritorijā Rīgas pilsētas pašvaldības atbildīgās institūcijas lems papildus.
  2020.gadā jauna rotaļu laukuma būvniecība netiks paredzēta.

  Ar cieņu,

  Rīgas Austrumu izpilddirekcijas

  Ekonomikas attīstības projektu un

  teritorijas apsaimniekošanas nodaļas

  Ekonomikas attīstības projektu vadītājs

  Emīls Elings- Eliass

  Tālrunis- 67013566

  Mob. tālr.- 29137110

 • comment-avatar
  Viktorija pirms 1 mēneši

  Labdien! Maskavas iela 421( aiz majas) ir liela tuksa teritorija, mums nav nevienas dzivas rotala laukuma….. Berniem vispar nav kur spelet un pavadit laiku, pat smilti nav. Ludzam Uzstadit kaut kadu rotalu laukumu! Blakus ir tikai laukums Visku iela 1, bet tas ir avarijas ……