Atskats uz Dārziņu sporta svētkiem 2019

Atskats uz Dārziņu sporta svētkiem 2019

Sestdien, 2019.gada 10.augustā Rīgas apkaimē Dārziņi notika Dārziņu sporta svētki, kurus rīkoja Rīgas Dārziņu iedzīvotāju biedrība sadarbībā ar Rīgas domi un Rīgas Austrumu izpilddirekciju.

Sporta svētki Dārziņu apkaimē tiek rīkoti jau otro gadu. Šādā formātā tie kļuva iespējami pēc tam, kad 2018.gadā Rīgas dome sadarbībā ar Latvijas Basketbola savienību un Austrumu izpilddirekciju ierīkoja Dārziņu apkaimē jaunu sporta laukumu, kas tagad tiek aktīvi apmeklēts.

Sporta svētku dienas pirmajā daļā notika fotoorientēšanās sacensības ģimenēm ar bērniem un basketbola soda metienu turnīrs ar mērķi sportiski pavadīt brīvdienu un labāk iepazīt savu apkaimi. Sacensībās savu dalību bija pieteikušas 24 komandas.

Svētku otrajā daļā notika Kāra Strēļa vārdā nosauktā ceļojošā kausa izcīņa basketbolā. Sīvā cīņā starp Rīgas domes, Salaspils un Dārziņu puišu basketbola komandām jau otro gadu pēc kārtas kausu izcīnīja Dārziņu puiši savas treneres Maijas Stefanes vadībā.

Interesanti atzīmēt, ka Dārziņi ir vienīgā no visām 58 Rīgas apkaimēm, kas ir izveidojusi savu basketbola komandu.

Rīgas domes organizētās kampaņas “Veselīgs rīdzinieks” ietvaros pasākuma laikā iedzīvotāji varēja veikt bezmaksas holesterīna un glikozes eksprestestus.

Sporta svētki bija plaši apmeklēti un sanākušie līdzjutēji izteica aktīvu un uzmundrinošu atbalstu savām komandām.

Projekts tika līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Kontaktinformācija: darzinubiedriba@gmail.com

KOMENTĀRI

WORDPRESS: 0