Notiks pasākums no cikla “Rīga lepojas”

Notiks pasākums no cikla “Rīga lepojas”

Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienu gaidot, Rīgas Austrumu izpilddirekcija un Koka ēku renovācijas centrs “Koka Rīga” aicina apmeklēt otro pasākumu no cikla “Rīga lepojas” – “Manas Rīgas dzejnieki”, kas notiks š.g. 15.novembrī 14.00 Koka ēku renovācijas centra “Koka Rīga”, Krāsotāju ielā 12, telpās.

Pasākumā piedalīsies Rīgas O.Kalpaka Tautas daiļamata pamatskolas mākslinieciskie kolektīvi, mākslinieki Raimonda Vazdika, Aīda Ozoliņa, Ieva Akurātere, Ivars Puga, Mārtiņš Brūveris.

Pasākumā skanēs dzeja, kas pārdzīvojusi laiku, paaudzes un mūsu apziņā dzīvo joprojām. A.Čaks, Auseklis, F.Bārda, I.Ziedonis, O.Vācietis, J.Peters, K.Elsbergs, A.Skujiņa u.c.

Ikviens pasākuma dalībnieks tiks lūgts atcerēties un dalīties informācijā par savu mīļāko dzejnieku un, iespējams, dzejoli, uzrakstot to pasākuma rīkotājiem turpmāko programmu izveidei.

Papildus pasākuma laikā būs iespēja iepazīties ar centra pastāvīgo ekspozīciju, kā arī aplūkot leģendārā gaišreģa un fotogrāfa Eižena Finka un viņa skolotāja latviešu foto vecmeistara Jāņa Sarkangalvja radītos fotodarbus.

Fotoizstādē “Eižens Finks – Fotogrāfs. Gaišreģis. Leģenda.” ir apkopotas fotogrāfijas par pašu Finku, viņa ģimeni, un, protams, arī viņa paša radošo darbu fotodarbnīcā. Izstāde ir unikāls notikums, parādot gaišreģi Eiženu Finku viņa pamatprofesijā – fotogrāfijā.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome.

Ieeja bezmaksas.

Fotogalerija no iepriekšējā pasākuma no cikla “Rīga lepojas” – “Eju, redzu, atceros” 2017. gada 16. septembrī (skatīt šeit).

A.Briede, 67013539, 28347847

G.Pumpurs  29447340

KOMENTĀRI

WORDPRESS: 0